Marko Brankovic
Batonga
Kliper I
Igrač
Joined:11 November 2025
Messages:28
Reaction score:0
Points:50
1. Prezime, Ime, Statičan (ID): Brankovic, Marko 434-159
2. Godine i datum rođenja:16.10.1996 (30)
3. 3 Fotografije lika (Celo lice, Levi profil, Desni profil)
4. Pol: Muski
5. Religija: Srpsko Pravoslavlje
6. Nacionalnost: Cistokrvni Srbin
7. Roditelji (Puno ime): Jovanka Jovic Brankovic, Nemanja Brankovic
7.1. (Ako postoji brat/sestra, navedite ovde sa kratkim opisom): Marko je sin jedinac
8. Izgled (stil odevanja, frizura, crte lica): Marko je osisan kratko, oblaci se lagano<freestyle>, telo mu je ispunjeno tetovazama i lici na oca
9. Karakteristične osobine (madeži, ožiljci itd. - i njihovo poreklo) oziljak, kada je bio mali stavio je ruku na ringlu i opekao se.
10. Obrazovanje: Marko je zavrsio medicinsku sredjnu skolu
11. Stil života: Marko je kratko receno "lagan lik" nebitno mu je mnogo stvari, ali neke su mu bitne
11.1. Rano detinjstvo (0-3 godine) Marko je rodjen u naselju nedaleko od Beograda - u Borci. Njegovi roditelji su bili jako siromasni, ali ipak tada je bio mali i nije o tome brinuo. Sva secanja su u magli, jedino cega se seca je bilo bombardovanja 99-e, seca se da su se njegovi roditelji jako uspanicili ali sve je bilo u redu.
11.2. Detinjstvo (3-12 godina) Kada je Marko malo porastao(5), njegovi roditelji su napokon skupili para za Markovo krstenje, ipak to je bilo pre 25 godina tako da i toga se seca kroz maglu, ali od majke je saznao da je bilo mnogo ljudi i da je bilo prelepo. Marko je posle toga krenuo u vrtic gde je stekao mnogo prijatelja koji bi se igrali sa njim po ceo dan, sa nekima od njih je i dan danas prijatelj. Posle toga je krenuo u skolu na u Beogradu, to mu je bilo jedno od najgorih iskustava ikada... u 1. razredu i 2. razredu mu je bilo uzasno, niko nije zeleo da se druzi sa njim ali odma u 3. razredu je prihvacen u drustvo, postao je bolji djak, mnogo je ucio, a pogotovo matematiku. Jednom je cak i bio na takmicenje iz matematike i osvojio 3. mesto.
11.3. Tinejdžerske godine (12-18 godina) Marko je tada stvaro sazreo i pocela je manje da ga zanima skola, imao je vece zaintersovanje za ostale stvari - sport, devojke i prijatelje. Vremenom je slabije ucio, i na kraju je potpuno presto da uci i dobijao jako lose ocene. 6 meseci kasnije, Marko je trebao da polaze zavrsni ispit, jako se brinuo zbog toga jer je prestao da uci ali je zacudjujuce imao 28 bodova od 40 i to mu je bilo dovoljno da upise srednju. Upisao je medicinsku skolu, ali ga to bas nije zanimalo, vise je izlazio, nasao je i devojku koja je raskinula sa njim jer joj je sam prizno da mu se svidjaju druge devojke. Kada je dosao zavrsni ispit srednje skole Marko je bio sasvim lagan. Uspeo je da prodje ali nije imao dovoljno bodova za upisvanje fakulteta.
11.4. Mladost (18-30 godina): Marko je zvanicno zavrsio svoje skolovanje tako da je nasao svoj prvi posao - radio je u magacinu jedne prodavnice i nije imao veliku platu. Jedno vece dok se vracao kuci sa posla, dok se vracao razmisljao je o tome koliko je ispao glup i nije upisao fakultet, kajao se sve dok nije stigao. Iste te noci oko pola 2 ujutru, Marku stize poruka, bio je to nepoznati broj. U poruci je pisalo "Marko, ovo je jedna osoba za koju idalje ne zelis da znas ko je, u 5 ujutru budi ispred apoteke u Savskoj oblasti, sacekacu te, imam jedan posao za tebe, za koji mozes da uzmes OGROMAN novac, ne odgovaraj na ovu samo dodji tamo." Marko je bio zbunjen, ali cim je cuo OGROMAN novac, nije imao izbora nego da dodje ispred apoteke. Tamo ga je sacekao covek u crnom duksu sa kapuljacom na glavi, tu mu je objasnio da ovo niko ne sme da zna, a pogotovo policija, covek u crnom duksu je skinuo kapuljacu i shvatio da je to njegov drug iz odeljenja u osnovnoj, Marko se zacudio, i zbunjeno pitao koji je posao, on je odgovorio... "Moras da ubijes coveka koji mi je duzan pare, a za to ti dajem 3.000.000 mil. RSD", U to vreme Marku je to bila jako velika cifra tako da je bez razmisljanja to prihvatio.. Dobio je oruzje,uputio ga je kako da ga pravilno drzi i nakon 5 sati treninga, Marko je bio spreman to da uradi. Po insrukcijama, nasao je coveka iza kazina kako je na klupi pije Viski, da bi proslavio jer je u medjuvremenu napravio veliki novac. Marko ga je nasao i uperio pistolj u njega, on je digao ruke, ali Marko se sazalio i spustio pistolj, ali je cuo rotaciju kako dolazi, jer su culi dozivanje coveka kog je trebao da ubije, Marko je ga je poveo sa sobom, u nameri da beze od policije, coveku nista nije bilo jasno, a Marko nije bilo nista na ubmu osim toga da pobegne, i na kraju su se sakrili u podrum obliznje zgrade , situacija se smirila, a policija im nije videla lica, tako da su im uspesno pobegli. Marko i taj covek, zvao se Ivan su poceli da se druze, ali Markov prijatelj koji ga je naterao da ovo uradi, je saznao za ovo i hteo da im se osveti, ali njega je brzo policija uhvatila zato sto je osumnjicen za ubistvo vlasnika obliznjeg restorana. Marko i Ivan su zajedno poceli da kroz dosta stvari zajedno prolaze, nasli su oglasivaca koji je zaposljavao nove radnike u firmi obezbedjenja, gde su se i zaposlili, ali ubrzo su shvatili da je to maska, i da je to zapravo veliki "Zemunski Klan" ali umesto da odmah napuste njima je bilo zanimljivo i ostali su u tom svetu... ali jednog dana, Ivan je poceo cudno da se ponasa i sapuno mi je "Odrukao sam policiji sve o ovoj firmi'' ali neko je to cuo i odmah je dobio metak zaborava, ja kao uplasen odmah napustam lokaciju i dajem otkaz. I ponovo se vracam u magacin....
11.5. Zrelost (30-60 godina)
11.6. Starost (60–80 godina)
11.7. Starost (80+ godina)
12. Sadašnje vreme — kako lik sada živi: Marko sada zivi normalan zivot kao magacioner, iznajmio je stan i auto, i poceo da zivi skroman zivot, ali jedna stvar pocinje da ga zabrinjava. Zemunski klan pocinje da ga trazi, sa namerom da ga ubije, nasli su mu stan tako sto su ga pratili dok se vracao iz prodavnice , 5oro njih je bilo naoruzano ispred zgrade,sa namerom da ubiju Marka. Komsije i Marko su zvali policiju koja je brzo intervenisala i po hapsila ih, Marko je konacno postao smiren ali je uvek bilo na umu da ima jos clanova zemunskog klana, Nakon 2 godine nista se nije desilo Marko je nasao devojku i ubrzo treba da je ozeni.
13. Planovi za budućnost: Marku jako ne dostaju kriminalni zivot koji je ziveo, tako da ima zelju da otvori sopstvenu mafiju, ali jos je mlad za to a i nema ekipu.
14. Zaključak(Ovde ukratko napisete sta vas karakter zna, sme, itd...): Marko je kroz svoj zivot saznao da je svet opasno mesto i da mora da skoro uvek da rizikuje da li ce otici u zatvor ili ziviti normalan zivot.
2. Godine i datum rođenja:16.10.1996 (30)
3. 3 Fotografije lika (Celo lice, Levi profil, Desni profil)
4. Pol: Muski
5. Religija: Srpsko Pravoslavlje
6. Nacionalnost: Cistokrvni Srbin
7. Roditelji (Puno ime): Jovanka Jovic Brankovic, Nemanja Brankovic
7.1. (Ako postoji brat/sestra, navedite ovde sa kratkim opisom): Marko je sin jedinac
8. Izgled (stil odevanja, frizura, crte lica): Marko je osisan kratko, oblaci se lagano<freestyle>, telo mu je ispunjeno tetovazama i lici na oca
9. Karakteristične osobine (madeži, ožiljci itd. - i njihovo poreklo) oziljak, kada je bio mali stavio je ruku na ringlu i opekao se.
10. Obrazovanje: Marko je zavrsio medicinsku sredjnu skolu
11. Stil života: Marko je kratko receno "lagan lik" nebitno mu je mnogo stvari, ali neke su mu bitne
11.1. Rano detinjstvo (0-3 godine) Marko je rodjen u naselju nedaleko od Beograda - u Borci. Njegovi roditelji su bili jako siromasni, ali ipak tada je bio mali i nije o tome brinuo. Sva secanja su u magli, jedino cega se seca je bilo bombardovanja 99-e, seca se da su se njegovi roditelji jako uspanicili ali sve je bilo u redu.
11.2. Detinjstvo (3-12 godina) Kada je Marko malo porastao(5), njegovi roditelji su napokon skupili para za Markovo krstenje, ipak to je bilo pre 25 godina tako da i toga se seca kroz maglu, ali od majke je saznao da je bilo mnogo ljudi i da je bilo prelepo. Marko je posle toga krenuo u vrtic gde je stekao mnogo prijatelja koji bi se igrali sa njim po ceo dan, sa nekima od njih je i dan danas prijatelj. Posle toga je krenuo u skolu na u Beogradu, to mu je bilo jedno od najgorih iskustava ikada... u 1. razredu i 2. razredu mu je bilo uzasno, niko nije zeleo da se druzi sa njim ali odma u 3. razredu je prihvacen u drustvo, postao je bolji djak, mnogo je ucio, a pogotovo matematiku. Jednom je cak i bio na takmicenje iz matematike i osvojio 3. mesto.
11.3. Tinejdžerske godine (12-18 godina) Marko je tada stvaro sazreo i pocela je manje da ga zanima skola, imao je vece zaintersovanje za ostale stvari - sport, devojke i prijatelje. Vremenom je slabije ucio, i na kraju je potpuno presto da uci i dobijao jako lose ocene. 6 meseci kasnije, Marko je trebao da polaze zavrsni ispit, jako se brinuo zbog toga jer je prestao da uci ali je zacudjujuce imao 28 bodova od 40 i to mu je bilo dovoljno da upise srednju. Upisao je medicinsku skolu, ali ga to bas nije zanimalo, vise je izlazio, nasao je i devojku koja je raskinula sa njim jer joj je sam prizno da mu se svidjaju druge devojke. Kada je dosao zavrsni ispit srednje skole Marko je bio sasvim lagan. Uspeo je da prodje ali nije imao dovoljno bodova za upisvanje fakulteta.
11.4. Mladost (18-30 godina): Marko je zvanicno zavrsio svoje skolovanje tako da je nasao svoj prvi posao - radio je u magacinu jedne prodavnice i nije imao veliku platu. Jedno vece dok se vracao kuci sa posla, dok se vracao razmisljao je o tome koliko je ispao glup i nije upisao fakultet, kajao se sve dok nije stigao. Iste te noci oko pola 2 ujutru, Marku stize poruka, bio je to nepoznati broj. U poruci je pisalo "Marko, ovo je jedna osoba za koju idalje ne zelis da znas ko je, u 5 ujutru budi ispred apoteke u Savskoj oblasti, sacekacu te, imam jedan posao za tebe, za koji mozes da uzmes OGROMAN novac, ne odgovaraj na ovu samo dodji tamo." Marko je bio zbunjen, ali cim je cuo OGROMAN novac, nije imao izbora nego da dodje ispred apoteke. Tamo ga je sacekao covek u crnom duksu sa kapuljacom na glavi, tu mu je objasnio da ovo niko ne sme da zna, a pogotovo policija, covek u crnom duksu je skinuo kapuljacu i shvatio da je to njegov drug iz odeljenja u osnovnoj, Marko se zacudio, i zbunjeno pitao koji je posao, on je odgovorio... "Moras da ubijes coveka koji mi je duzan pare, a za to ti dajem 3.000.000 mil. RSD", U to vreme Marku je to bila jako velika cifra tako da je bez razmisljanja to prihvatio.. Dobio je oruzje,uputio ga je kako da ga pravilno drzi i nakon 5 sati treninga, Marko je bio spreman to da uradi. Po insrukcijama, nasao je coveka iza kazina kako je na klupi pije Viski, da bi proslavio jer je u medjuvremenu napravio veliki novac. Marko ga je nasao i uperio pistolj u njega, on je digao ruke, ali Marko se sazalio i spustio pistolj, ali je cuo rotaciju kako dolazi, jer su culi dozivanje coveka kog je trebao da ubije, Marko je ga je poveo sa sobom, u nameri da beze od policije, coveku nista nije bilo jasno, a Marko nije bilo nista na ubmu osim toga da pobegne, i na kraju su se sakrili u podrum obliznje zgrade , situacija se smirila, a policija im nije videla lica, tako da su im uspesno pobegli. Marko i taj covek, zvao se Ivan su poceli da se druze, ali Markov prijatelj koji ga je naterao da ovo uradi, je saznao za ovo i hteo da im se osveti, ali njega je brzo policija uhvatila zato sto je osumnjicen za ubistvo vlasnika obliznjeg restorana. Marko i Ivan su zajedno poceli da kroz dosta stvari zajedno prolaze, nasli su oglasivaca koji je zaposljavao nove radnike u firmi obezbedjenja, gde su se i zaposlili, ali ubrzo su shvatili da je to maska, i da je to zapravo veliki "Zemunski Klan" ali umesto da odmah napuste njima je bilo zanimljivo i ostali su u tom svetu... ali jednog dana, Ivan je poceo cudno da se ponasa i sapuno mi je "Odrukao sam policiji sve o ovoj firmi'' ali neko je to cuo i odmah je dobio metak zaborava, ja kao uplasen odmah napustam lokaciju i dajem otkaz. I ponovo se vracam u magacin....
11.5. Zrelost (30-60 godina)
11.6. Starost (60–80 godina)
11.7. Starost (80+ godina)
12. Sadašnje vreme — kako lik sada živi: Marko sada zivi normalan zivot kao magacioner, iznajmio je stan i auto, i poceo da zivi skroman zivot, ali jedna stvar pocinje da ga zabrinjava. Zemunski klan pocinje da ga trazi, sa namerom da ga ubije, nasli su mu stan tako sto su ga pratili dok se vracao iz prodavnice , 5oro njih je bilo naoruzano ispred zgrade,sa namerom da ubiju Marka. Komsije i Marko su zvali policiju koja je brzo intervenisala i po hapsila ih, Marko je konacno postao smiren ali je uvek bilo na umu da ima jos clanova zemunskog klana, Nakon 2 godine nista se nije desilo Marko je nasao devojku i ubrzo treba da je ozeni.
13. Planovi za budućnost: Marku jako ne dostaju kriminalni zivot koji je ziveo, tako da ima zelju da otvori sopstvenu mafiju, ali jos je mlad za to a i nema ekipu.
14. Zaključak(Ovde ukratko napisete sta vas karakter zna, sme, itd...): Marko je kroz svoj zivot saznao da je svet opasno mesto i da mora da skoro uvek da rizikuje da li ce otici u zatvor ili ziviti normalan zivot.