PREGLEDANO Forum | Žalba na igrača | №3252

Status
Not open for further replies.
Z

zijadturkovic22

Gost Prestolnice
Igrač
Joined:27 April 2026
Messages:25
Reaction score:0
Points:25
- Vaš in-game nickname
edin izetbegovic
- Vaš ID
330 176
- ID prekršioca
335-959
- Vreme prekršaja
16:22
- Opis situacije
Cista provokacija i pg
- Dokazi
https://youtu.be/A6Zbn0Se9DU
Tek sam se stvorio u gradu i onda ovi biovci krse PG i PA ovdje prave ovaj zvuk nisam im ja macka ili cuko da me tako dozivaju to je plus i ponizavanje oni kao pripadnici bie kao elitna policija tako da se ponasa? Jel to Normalno jel to RP jel to postoji u pravom zivotu tako? pa obicni policajac to nece uraditi a ne oni. Posto sam se tek stvorio u grad slucajno sam kliknuo mis i prebacilo mi je na pusku inace imam taj problem ali nema veze, uhapsili su me nema veze nece ni da me saslusaju a vidjeli su da sam se tek stvorio u gradu. Nakon ja se svadjam sa ovim policajcem te me ovaj frajko pretrazuje sa skroz velikog razmaka, on mene mora privest staviti lisice na noge ili da me drzi kolega a on uopste ni ne komunicira nista, radi po svojem boli ga briga.

 
Nemanja Cvijic | Beli

Nemanja Cvijic | Beli

Bezbednosna Forum Agencija
Forum Manager
Forum Administrator
Administrator Team
Igrač
Joined:15 January 2026
Messages:1,327
Reaction score:0
Points:120
Pozdrav, sa vama je Administrator Level 4 & Deputy Chief of Forum Team | Nemanja Cvijic | Beli
Vaša žalba je ODBIJENA.
Razlog: Na video dokazu koji ste dostavili se ne vidi kršenje Pravila Projekta!
 
Status
Not open for further replies.

Personalize

Top Bottom