Z
zijadturkovic22
Gost Prestolnice
Igrač
Joined:27 April 2026
Messages:25
Reaction score:0
Points:25
- - Vaš in-game nickname
- edin izetbegovic
- - Vaš ID
- 330 176
- - ID prekršioca
- 335-959
- - Vreme prekršaja
- 16:22
- - Opis situacije
- Cista provokacija i pg
- - Dokazi
- https://youtu.be/A6Zbn0Se9DU
Tek sam se stvorio u gradu i onda ovi biovci krse PG i PA ovdje prave ovaj zvuk nisam im ja macka ili cuko da me tako dozivaju to je plus i ponizavanje oni kao pripadnici bie kao elitna policija tako da se ponasa? Jel to Normalno jel to RP jel to postoji u pravom zivotu tako? pa obicni policajac to nece uraditi a ne oni. Posto sam se tek stvorio u grad slucajno sam kliknuo mis i prebacilo mi je na pusku inace imam taj problem ali nema veze, uhapsili su me nema veze nece ni da me saslusaju a vidjeli su da sam se tek stvorio u gradu. Nakon ja se svadjam sa ovim policajcem te me ovaj frajko pretrazuje sa skroz velikog razmaka, on mene mora privest staviti lisice na noge ili da me drzi kolega a on uopste ni ne komunicira nista, radi po svojem boli ga briga.